Meg kellene köszönnöm. Igen, meg. Azt, hogy eldöntik helyettem, mit gondoljak a migránsokról, a betelepítési kvótáról, a saját életemről. Meg kellene köszönnöm, hogy nap mint nap az orrom alá dörgölik, hogy nem tudok úgy kemény húsz kilométert vezetni főúton vagy autópályán, hogy ne rágják a fülembe, hogyan kell szavaznom. Hogy ha kinyitom a postaládámat,… Tovább »
Nem? Igen? Talán?
Meg kellene köszönnöm. Igen, meg. Azt, hogy eldöntik helyettem, mit gondoljak a migránsokról, a betelepítési kvótáról, a saját életemről. Meg kellene köszönnöm, hogy nap mint nap az orrom alá dörgölik, hogy nem tudok úgy kemény húsz kilométert vezetni főúton vagy autópályán, hogy ne rágják a fülembe, hogyan kell szavaznom. Hogy ha kinyitom a postaládámat,… Tovább »
